23.10.2015

Spotkanie na Kresach

Witajcie,


Dziś przychodzę z krótką informacją :) Otóż siedzi we mnie dusza organizatorki i nie jestem sobą, gdy czegoś nie organizuję.Od mojego ostatniego spotkania minęło już prawie pół roku więc postanowiłam zabrać się za nowe przedsięwzięcie :) Tym razem jednak postawiłam na piękny Przemyśl. Dla niektórych jest to koniec świata ale mam nadzieję, ze znajdą się chętni na Spotkanie  Blogerek na Kresach.Spotkanie odbędzie się na przełomie listopada/ grudnia a dokładną datę i miejsce ustalę gdy zapełni się lista uczestników. Jeżeli więc prowadzisz bloga, chcesz poznać nowych ludzi i wymienić się doświadczeniami - powinnaś do nas dołączyć ! 

To bardzo proste ! 
1.Przesyłam mi wiadomość na adres karolinabajan@poczta.onet.pl w której krótko opowiesz o sobie i przedstawisz swojego bloga.
2.Czekasz na moją odpowiedź.
3.Cieszysz się spotkaniem razem z nami :) 

Dlaczego Przemyśl ?
Bo dotychczas wszystkie spotkania odbywały się w Rzeszowie i okolicach. Więc może tym razem coś nowego ? :) Jeśli jesteś z tego miasta, to nie muszę Ci go przedstawiać. Jeżeli jesteś przejazdem to serdecznie chcę Cię zaprosić do tego wiekowego serca tętniącego współczesnym życiem :)

Nie czekaj ! Napisz do mnie i spotkajmy się na Spotkaniu Blogerek na Kresach !


I pamiętaj: Przemyśl to :)

1 komentarz: