23.12.2014

Świąteczne Spotkanie Blogerek

Witam ponownie :)
Teraz post o spotkaniu.Miała ono charakter charytatywny- zbieraliśmy nakrętki dla Oli i prezenty dla dzieciaków z Domu Dziecka w Rzeszowie.Spotkałyśmy się po godz.13.00 w Restauracji Konfitura.Bardzo ładne miejsce w takim starym,folkowym stylu.Niestety nie wszystkie dziewczyny przyszły.Ważniejsze sprawy je zatrzymały.Albo fakt,że to spotkanie charytatywne bez giftów dla nas niektóre odstraszył ;/
Spędziliśmy czas na plotkowaniu i plotkowaniu i oczywiście plotkowaniu :) Było całkiem miło :) 
Niestety musiałam uciekać szybciej bo przede mną była jeszcze podróż do domu.Uzbieraliśmy dużo prezentów dla dzieciaków i cały bagażnik nakrętek dla Oli.
Kolejna część tego posta chcę poświęcić tym,którzy mi pomogli.Ogromne podziękowania ślę tutaj do studentów 2-go roku Bezpieczeństwa Wewnętrznego na Politechnice Rzeszowskiej,którzy wspomogli inicjatywę i przynieśli coś od siebie.Kochani nie było nas wiele ale razem uzbieraliśmy naprawdę wiele.Dziękuję Wam z całego serca za te wszystkie słodycze i kosmetyki.


Kolejna osoba,której serdecznie dziękuje to Bartek.Dzięki wielkie za inicjatywę i zorganizowanie audycji z udziałem mamy Oli i Kasi na antenie radioeter.pl.
Bartek oprócz tego,że jest pomocny  tworzy również swoją muzykę, którą chcę Wam dziś pokazać :) Jeżeli to czytasz,potraktuj ten gest jako wyraz moich podziękowań :)


TU znajdziecie FP Bartka i informacje o nowym krążku "Muzyka w fazie".


To by było na tyle jeśli chodzi o spotkanie :)


1 komentarz:

  1. Również dołączam się do podziękowań dla Twoich znajomych. Na studentów zawsze można liczyć. :) Dziękuję Bartkowi, że zgodził się na wywiad a Sylwii za tak profesjonalne podejście do Moniki i do mnie. Dzięki niej stresik był mniejszy. :D
    Karolina i Tobie. To Ty poruszyłaś niebem i ziemią i dzięki Tobie tyle się udało. Każda z uczestniczek coś wniosła do tego spotkania i... Udało się... :)

    OdpowiedzUsuń