23.08.2014

Wibo WOW Effect Matte Glitters

Dziś lakierowo:) Co nieco o małej błyskotce staaaaarej jak świat.Zakupiona w maju podczas wielkiej gorączki zakupów (która zapewne dopadła nie jedną z Was ) w Rossmannie:)
Nazwa:Wow Effect Matte Glitters
Marka:Wibo
Nr:1
Pojemność:8,5 ml
Dostępność:Sieć sklepów Rossmann 


Słowem producenta:
Matowy top coat z płatkami brokatu nałożony na dowolny lakier tworzy efektowny manicure.

Moja opinia:
Lakier od samego początku przypadł mi do gustu.To idealna alternatywa dla imprezowego mani!Wygląda super zarówno w pojedynkę jak i z połączeniu z innymi lakierami.Jego konsystencja powoduje,że nie jest zbyt gęsty ani się nie leje.Drobinki zatopione w bezbarwnym lakierze dają matowe wykończenie.
Trwałość i szybkość schnięcia tylko przemawiają na jego korzyść.Do idealnego krycia potrzebne są dwie warstwy,aczkolwiek jeżeli chcemy nadać delikatny i subtelny efekt jeden raz zdecydowanie wystarczy.

Osobiście jestem bardzo zadowolona z produktu i z całą pewnością mogę go polecić.Co Wy powiecie na ten temat?Jakieś styczności?Doświadczenia?Czekam na Wasze spostrzeżenia :) Pozdrawiam :*
3 komentarze:

  1. Fajnie się prezentuje. Ostatnio chodzą za mną brokatowe paznokcie ale to jeszcze nie ich czas. Nie moge doczekać się świąt:D Wtedy bede szaleć;)

    OdpowiedzUsuń