25.04.2014

Atrament do ust Rouge Insusion SEPHORA

Dziś słów kilka na temat powyższego atramentu firmy  SEPHORA,który pojawił się na rynku początkiem 2014 roku.Dzięki wygranej w konkursie "Całus dla SEPHORY" jetem posiadaczką owego kosmetyku.Ale czy szczęśliwą??? Dla tych,którzy nie wiedzą o jaki produkt chodzi kilka fotek:

W sprzedaży obecnie znajduje się 14 odcieni więc każdy może znaleźć coś dla siebie.Ja wybrałam nr 04 Magenta i uważam,że jest to idealny odcień dla każdej blondynki.

Trwałość:
W spocie  reklamowym producent zapewnia Nas o wielogodzinnej  trwałości kosmetyku,jednak w moim przypadku kolor utrzymuje się na ustach raptem kilka godzin i to w przypadku gdy nie spożywam żadnych posiłków. Poza tym usta wydają się po pewnym czasie suche a nawet pojawiają się swego rodzaju smugi.

Konsystencja:
Atrament ma konsystencję jak w przypadku błyszczyków,nie jest zbyt rzadki więc z łatwością można go nałożyć na usta.Nie klei się i jest "delikatny"-nie czujesz że go masz na ustach.

Cena:
Atrament można zakupić w perfumeriach SEPHORA oraz sklepie on-line w cenie 55zl/1 szt.


Dodatkowe plusy:
-przyjemny zapach
-pomysłowe i praktyczne opakowanie 

Krótko mówiąc ma swoje plusy i minusy.Czytając opinie innych dziewczyn wiem,że z  tą trwałością na ustach jest różnie więc  nie można jednoznacznie stwierdzić czy jest trwały czy nie.Stosuję często i mam go od dłuższego czasu więc z pojemnością tez jest ok.Jeżeli chodzi o cenę to cóż,różnie można na to patrzeć.Dla jednych 55 zł to niewiele a dla innych sporo :) 

2 komentarze:

  1. Muszę przyznać, że pierwszy raz widzę ten produkt :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Sephora posiada atramenty w sprzedaży chyba od stycznia :)

      Usuń